Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Koneser markowej odzieży zatrzymany przez żorską policję

Facebook Twitter

 29-letni jastrzębianin został przyłapany na gorącym uczynku przez personel sklepu sportowego, gdy próbował z niego wyjść nie płacąc za towar. Jeszcze tego samego dnia mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży, której dopuścił się w warunkach powrotu do przestępstwa.

Wczoraj (5.10.) przed południem policjanci zostali poproszeni o interwencję w jednym z popularnych sklepów sportowych, gdzie personel sklepu przyłapał na gorącym uczynku kradzieży klienta. Jak się okazało, sprawca najpierw wszedł z kilkoma sztukami odzieży do przymierzalni, jednak gdy został poproszony o oddanie ich do rąk sprzedawcy, zabrakło kilku sztuk.

Brakujące bluzy i koszulę, warte blisko 600 złotych 29-latek ukrył w plecaku, jego plan opuszczenia sklepu bez płacenia za odzież nie powiódł się. Czujni sprzedawcy zauważyli podstęp i powstrzymali mężczyznę, a następnie wezwali mundurowych.

29-latek został zatrzymany i jeszcze wczoraj(5.10.) usłyszał zarzuty. Sprawdzenie w policyjnych systemach wykazało, że kradzieży dopuścił się w warunkach tzw. recydywy, czyli powrotu do przestępstwa.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj