Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Koniec sezonu na stokach. Dzisiaj można szusować do północy!

Facebook Twitter

Kończy się sezon narciarski w Beskidach. Kończy się już dziś (19.03.). Choć warunki narciarskie jeszcze na stokach są, to jednak lockdown ogłoszony przez rząd powoduje, że wyciągi muszą zakończyć działalność.

To był trudny sezon, choć warunki były wyśmienite, mróz śnieg naturalny, ale niestety wszystko przeplatało się z zakazami i obostrzeniami. Piątek (19.03.) będzie ostatnim dniem, kiedy legalnie można będzie skorzystać ze stacji narciarskich.

Jeździmy do samej północy

– mówi Radiu 90 pełnomocnik Wiślańskiego Skipassu.

Arkadiusz Matuszyński: Pora zakończyć niestety ten sezon, sezon który był dla nas trudnym, w którym nie wiedzieliśmy jak długo będziemy mogli świadczyć swoje usługi dla naszych klientów. Mamy przygotowaną niespodziankę w postaci tego, że przedłużamy wszystkie skipassy, które są skipassami całodziennymi, wielodniowymi bądź wieczornymi, do godziny 23.59 w piątek, więc zapraszamy wszystkich serdecznie żeby skorzystali z tej okazji i jeździli z nami do ostatniej możliwości.

Przypomnijmy, od soboty 20 marca, na trzy tygodnie powracają obostrzenia. Zamknięte będą, z małymi wyjątkami hotele, galerie handlowe, teatry, muzea, galerie sztuki, baseny, kluby fitness i siłownie.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj