StartKultura

KONKURS! 17. OFPA rusza w czwartek – wygraj bilety!

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Artystycznej szybko uzyskał rangę prestiżowej imprezy. Co roku w konkursach biorą udział wokaliści z całego kraju, a po ich prezentacjach koncertują gwiazdy polskiej sceny muzycznej. W tym roku, w poszczególne dni, swoją obecnością Festiwal uświetnią:

  • czwartek – Monika Brodka
  • piątek – Grzegorz Turnau & Przyjaciele
  • sobota – Renata Przemyk i Goście
  • niedziela – Raz, Dwa, Trzy

My przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie zdobyć podwójne zaproszenia na koncerty: po jednym podwójnym na koncert Moniki Brodki i Raz, Dwa, Trzy oraz dwa podwójne na koncert Grzegorza Turnaua i cztery podwójne na koncert Renaty Przemyk.

Aby wziąć udział w konkursie należy nagrać maksymalnie 30-sekundowy fragment wybranej przez siebie piosenki z repertuaru gwiazd, które wystąpią na 17. OFPIE!

Możecie zaśpiewać samodzielnie, z przyjacielem, mamą, dziadkiem, sąsiadką – ważne, by zaczerpnąć z repertuaru gwiazd tegorocznej OFPY. A gotową mp3 wysłać do nas mailem na adres konkurs@radio90.pl. W tytule należy wspisać 17. OFPA. W treści maila należy wpisać swoje:

  • imię i nazwisko
  • numer telefonu
  • informację, na który z koncertów chcielibyście się wybrać

Nie zapomnijcie dołączyć mp3 z Waszym nagraniem! Na Wasze maile czekamy do środy do godziny 13.00. Rozwiązanie konkursu w środę w popołudniowym programie Radia 90. Jury pozostawia sobie prawo do przyznania biletów na inny koncert niż zaproponowany przez Was w mailu konkursowym. Powodzenia!!!

A oto konkursowa inspiracja:

Monika Brodka – Varsovie

Grzegorz Turnau – Cichosza

Renata Przemyk – Babę zesłał Bóg

Raz, Dwa, Trzy – Talerzyk

Czesław Mozil – Maszynka do świerkania

Stanisław Soyka – Uciekaj moje serce

Zostaw komentarz