Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Konkurs zakończony: co jest pod puzzlami? Zgadnij i… zgarnij nagrodę!

Facebook Twitter

Puzzle się układa, a może nawet składa. Tak się składa, że nasze się odkrywa, więc odkryj nas i napisz, gdzie dzisiaj jesteśmy? Co widzimy? O jakim obiekcie mowa? Jaki przedmiot nas interesuje? Popołudniami będziemy uchylali rąbka tajemnicy - słowem, gestem, puzzlem... Słuchaj, obserwuj, odświeżaj - funkcyjne F5 - równocześnie ;)

Pod puzzlami ukryliśmy fotografię prezentującą miejsce, przedmiot, zdarzenie. Tutaj – w tym dokumencie – będą pojawiały się podpowiedzi naszego reportera. Tutaj także, będziemy się przed Wami odkrywali, odsłaniając kolejne elementy zagadki… Nasza złośliwość nie zna granic, więc spodziewajcie się zdjęć, na których prezentujemy naprawdę duuuużooo nieba. Swoje przemyślenia i domysły zostawiajcie w komentarzach poniżej. Powodzenia.

No to git! Gicior zgarnia nagrodę, bo trafił w dziesiątkę z odpowiedzią. Dzisiejsza zagadka sprowokowała lawinę niezwykłych odpowiedzi, trochę krążyliście tanecznym krokiem, by w końcu Gicior wpadł do biblioteki, cofnął się w czasie, sprawdził kalendarium i oto jest – na zdjęciu lalka z okazji przypadającej dziś rocznicy urodzin Bolesława Prusa, autora powieści „Lalka”. Gratulacje!

Przypominamy, że typować można do woli – nie ma ograniczeń w ilości umieszczanych komentarzy :)

Krótkie zasady wakacyjnej zabawy Radia 90:

  • nagrodę dnia otrzymuje osoba, która jako pierwsza odkryje, co znajduje się pod układanką
  • informację o wygranej przekazujemy mailem, na którego należy odpowiedzieć w ciągu 48 h
  • jeżeli osoba nagrodzona nie prześle maila zwrotnego do 48 h po otrzymaniu informacji o wygranej, nagroda jest anulowana i wraca do puli
  • nagrodę można otrzymać nie więcej niż raz w tygodniu (czyli 7 dni od ostatniej wygranej), dlatego osoby, które wygrały konkurs dnia proszone są, by przez kolejny tydzień nie brać udziału w zabawie
  • komentarze osób nagrodzonych, pojawiające się wcześniej niż po 7 dniach od momentu ostatniej wygranej będą usuwane

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj