Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Konkurs zakończony: Komentatorska wpadka komentarza warta!

Facebook Twitter

"Strzał i goooooooooooooooool... by był" - często nie tylko piłkarze dostarczają nam wielkich emocji. Komentatorzy też potrafią splatać figla, czy skomentować coś w niezwykle zabawny sposób. Czy lubicie takie słowne potknięcia? Słuchajcie więc uważnie wszystkich wypowiedzi komentatorów, by potem umieścić je w komentarzach poniżej. Lapsusy językowe, do których wszyscy będziemy chętnie wracać! O niektórych zagraniach szybko bowiem zapomnimy, ale te, które opisano np. tak: "A teraz podanie do bocznego bramkarza...", zapamiętamy na długo!

Na tym więc polega zadanie w naszym kolejnym konkursie. Przez cały czas trwania mistrzostw – słuchajcie, notujcie, zapamiętujcie i wpisujcie w komentarzach poniżej – najlepsze wypowiedzi, najśmieszniejsze wpadki językowe, przejęzyczenia, zabawne spostrzeżenia komentatorów, kibiców, samych piłkarzy czy trenerów… Na zakończenie wybierzemy – wszyscy wspólnie – te najbardziej wyjątkowe. A jeśli to konkurs, to chyba nie trzeba dodawać, że mamy także nagrody… :)

W konkursie komentatorską nagrodę mistrzostw przyznaliśmy użytkownikowi REKSIU! Gratulujemy i dziękujemy za wszystkie komentarze, chętnie będziemy tu wracać!

 

Aisia proponuje komentatorską wpadkę… W sensie komentator wpadł w prawdziwy komentatorski szał ;)

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj