Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Konkurs dla młodych majsterkowiczów w WCK

Facebook Twitter

Wodzisławskie Centrum Kultury wraz z Akademią Techniczną Małolata zaprasza do udziału w konkursie dla majsterkowiczów i miłośników Lego. Konkurs pod nazwą YETI to propozycja dla młodych konstruktorów pozostających w mieście w okresie ferii zimowych.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie budują w domu ze swoich klocków dowolny projekt i zgłaszają go do konkursu. W dniu imprezy należy przynieść ze sobą wykonaną konstrukcję. Jury oceni wszystkie prace i wyłoni zwycięzców. Ponadto, każdy z uczestników będzie mógł wziąć udział w warsztatach z elektroniki, majsterkowania czy programowania i rozwiąże test z wiedzy technicznej. Za udział we wszystkich częściach uczestnik otrzymuje punkty, których suma da wynik, na podstawie którego przyznane zostaną miejsca. Dla uczestników przewidziano dyplomy i nagrody rzeczowe. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Uczestnicy oceniani będą w trzech kategoriach wiekowych:

  • klasy I-III,
  • klasy IV-VI
  • oraz klasy VII – VIII.

YETI odbędzie się 25 stycznia w godzinach 10:00-13:00 w sali klubowej Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Wydarzenie to cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Jest organizowane w ciekawej formule i zadowala nawet najbardziej wymagających młodych majsterkowiczów i konstruktorów

– zachęca Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Jak się zgłosić? Wystarczy wypełnioną kartę zgłoszenia wysłać na adres: neir@op.pl w terminie do 23 stycznia br. Informacji na temat konkursu YETI udziela sekretariat WCK – tel. 32 4554855 oraz Antoni Duda z Akademii Technicznej Małolata tel. 517 872 001.

Liczba uczestników konkursu jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 9 lipca 2020