Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Konkurs dla piłkarskich klubów sportowych z terenów wiejskich

Facebook Twitter

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przygotowała konkurs skierowany do piłkarskich klubów sportowych z terenów wiejskich. Prace można przesyłać do 17 lipca. Skierowany jest dla dzieci i młodzieży.

Fot. flooy / pixabay.com

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przygotowała konkurs skierowany do piłkarskich klubów sportowych działających na wsi.

Zadanie konkursowe polega na nakręceniu krótkiego filmu od 2 do 7 minut, obrazującego działalność klubu sportowego – takie jak pokazowy mecz, trening, sparing, strzały do bramki, najlepsze akcje piłkarskie. Dodatkowo film powinien zawierać informacje o związku danego klubu i jego członków z obszarem wiejskim, jak również informacje o wsparciu udzielonym przez ARiMR rodzinie członków klubu.

Prace wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym z załącznikami należy przesłać do 17 lipca na adres konkurs@arimr.gov.pl.

Do wygrania cenne nagrody w postaci toreb medycznych z wyposażeniem oraz przydatne klubom sportowym nagrody niespodzianki.

Regulamin Konkursu pt. Chcesz od ARiMR zdobyć nagrody Zmobilizuj swój piłkarski klub sportowy – otwórz

  • Załacznik nr 1 do Regulaminu (Formularz zgłoszeniowy) – otwórz
  • Załacznik nr 1.1 do Formularza Zgłoszeniowego (dot. osób niepełnoletnich) – otwórz
  • Załacznik nr 1.2 do Formularza Zgłoszeniowego (dot. osób pełnoletnich) – otwórz
  • Załacznik nr 2 do Regulaminu Konkursu – Oświadczenie o prawach autorskich i o nieodpłatnym przeniesieniu praw autorskich – otwórz
  • Załacznik nr 3 do Formularza Zgłoszeniowego – otwórz

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj