Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

KONKURS: Dzień Dziecka w Radiu 90 – zobacz zdjęcia!

Facebook Twitter

Chcesz, by Twoje dziecko przeżyło fascynującą przygodę, jaką jest udział w sesji zdjęciowej? Nie zastanawiaj się długo, sam pstryknij fotkę swojej pociechy, przyślij do nas i weź udział w konkursie. Do wygrania profesjonalna sesja, którą wykona specjalistka od fotografii dziecięcej!

Nie masz pomysłu na prezent z okazji Dnia Dziecka? Spieszymy z podpowiedzią! Przygotowaliśmy konkurs, w którym można wygrać profesjonalną sesję zdjęciową. Oczywiście przed obiektywem stanie Wasza pociecha! A zdjęcia wykona Agnieszka Fałat specjalizująca się w fotografii dziecięcej.

Konkurs rozpoczyna się w piątek (31.05.), finał – w poniedziałek (3.06.) po godzinie 12.00.

Piękne zdjęcia w plenerze gwarantowane, co zrobić, by wygrać? Przysłać fotkę małego modela, zrobioną według waszego pomysłu. Nie jakość zdjęcia się liczy, ale oryginalny pomysł, jak pokazać Wasze dziecko, w końcu Wy znacie je najlepiej.

Czekamy na Wasze zgłoszenia, przysyłajcie mailem na adres konkurs@radio90.pl. W treści maila należy wpisać Wasze imię i nazwisko, imię dziecka, Wasz numer telefonu. Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku, do godziny 10.00. Rozwiązanie w programie popołudniowym.

Agnieszka Fałat: miłośniczka fotografii, rybniczanka, związana z Osiedlem Boguszowice, tam dorastała, chodziła do szkoły. W środę, 5 czerwca, w Domu Kultury w Boguszowicach o 18.00 otwarcie jej najnowszej wystawy: „Dzieci z Osiedla  B.” Na wernisażu zagra zespół Zawiało, teatr Supełek pokaże spektakl „Świat widziany z ziarenka maku”.

Zobacz galerie zdjęć:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj