Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Konkurs na najlepszy reportaż z zimowego wypoczynku

Facebook Twitter

Już 13 stycznia rusza konkurs na reportaż przedstawiający najlepszy zimowy wypoczynek w miejscu zamieszkania. Adresowany do organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży konkurs, ma na celu promowanie działań na rzecz edukacji w zakresie zdrowych i bezpiecznych sposobów spędzania wolnego czasu.

Fot. czerwionka-leszczyny.pl

Przedsięwzięcie o nazwie „Ferie: bezpiecznie, zdrowo i zabawnie”, zorganizowane jest z inicjatywy Wojewody Śląskiego, Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach, Śląskiego Kuratora Oświaty oraz Śląskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego.

Konkurs nosi nazwę: „Ferie: bezpiecznie, zdrowo i zabawnie”. Jego celem jest promowanie działań na rzecz edukacji dzieci i młodzieży w zakresie zdrowych i bezpiecznych sposobów spędzania wolnego czasu w miejscu zamieszkania. Adresatami rozgrywki o najlepiej zaplanowany zimowy odpoczynek dla dzieci i młodzieży, są podmioty zajmujące się organizowaniem wypoczynku w miejscu zamieszkania.

Konkurs potrwa od 13 do 26 stycznia, czyli przez cały czas trwania zimowych ferii a ostateczny termin nadsyłania prac konkursowych mija 10 lutego 2020 r. – decyduje data wpływu do WSSE w Katowicach.

Żeby wziąć udział w konkursie, należy przesłać do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Katowicach reportaż w formie prezentacji multimedialnej, przedstawiający zrealizowany w okresie ferii zimowych 2020 nieodpłatny wypoczynek dla dzieci i młodzieży.

Szczegóły dotyczące przedmiotu i zakresu konkursu znajdują się w regulaminie, który znajdziecie pod TYM linkiem.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 26 lipca 2021