Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Konkurs na projekt EKO-muralu w Jastrzębiu

Facebook Twitter

Projektując mural zachęcający do ekologicznych działań można zgarnąć pieniężną nagrodę. Jastrzębie-Zdrój zaprasza do konkursu, którego celem jest stworzenie muralu, finalnie ozdobi blok na jednym z tutejszych osiedli.

Fot. pixabay.com

Jak podkreślają organizatorzy, projekt musi poruszać tematy ekologiczne, zachęcać do walki z zanieczyszczeniami środowiska. Powinien wywoływać refleksję o kondycji środowiska, w którym mieszkamy. Dodatkowym atutem będzie nawiązanie do lokalnych problemów związanych z zanieczyszczonym środowiskiem sytuacji . Do wykonania projektu zostanie użyta farba antysmogowa a do wygrania jest 5 000 złotych.

Projekt zostanie zrealizowany przy użyciu farby antysmogowej, która neutralizuje tlenki azotu, zmniejsza zanieczyszczenie powietrza formaldehydem, zapobiega rozwojowi grzybów i pleśni na powłoce oraz eliminuje nieprzyjemne zapachy.

Prace oraz wypełnione karty zgłoszeniowe należy przesyłać na adres promocja@um.jastrzebie.pl lub w formie fizycznej dostarczyć bezpośrednio do Urzędu Miasta. Termin zgłaszania projektów mija 14 czerwca 2021r.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj