Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Konkurs o nazwie Przedsiębiorczy JA w powiecie wodzisławskim

Facebook Twitter

Jak w kreatywny sposób wypromować zawody rzemieślnicze? To zadanie dla uczniów podstawówek z powiatu wodzisławskiego. Z konkursem o nazwie Przedsiębiorczy JA wystartował Cech Rzemieślników i Innych Przedsiębiorców. Zadaniem grup liczących od 2 do 4 uczniów klas 6-8 będzie przygotowanie pomysłu na kampanię promocyjną jednego z zawodów.

fot._Alicja_/ pixabay.com

Pracę należy wykonać w formie prezentacji lub filmu do końca lutego. Najciekawsze zostaną zakwalifikowane do drugiego etapu konkursu Przedsiębiorczy JA, w którym uczniowie dostaną już konkretny budżet na realizację kampanii. Będą też mieli okazję wzięcia udziału w warsztatach z ekspertami, którzy wskażą możliwości i kierunki realizacji każdego z proponowanych pomysłów.

Prace konkursowe wraz z kartą zgłoszeniową i wszystkimi załącznikami w postaci podpisanych oświadczeń należy składać od 1.02.2023 r. do dn. 28.02.2023 r. w zaklejonej kopercie z dopiskiem: konkurs – „Przedsiębiorczy JA!” w siedzibie Cechu Rzemieślników i Innych Przedsiębiorców w Wodzisławiu Śląskim osobiście lub pocztą tradycyjną na adres:

Cech Rzemieślników i Innych Przedsiębiorców w Wodzisławiu Śląskim
ul. Zamkowa 5
44-300 Wodzisław Śląski

Biuro Cechu czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 – 15.00.

mat. nadesłane

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 maja 2023