Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Konkurs rozwiązany! Oberschlesien i Frontside w Pszowie!

Facebook Twitter

"Jo chca" - do słuchania i oglądania właśnie tutaj, właśnie teraz! A jeśli Wy chcecie wygrać jeden z podwójnych biletów na sobotnie (10.11.) koncerty zespołów Oberschlesien i Frontside, które odbędą się w Pszowie w ramach ósmej edycji Rock Trendy - weźcie udział w naszym konkursie!

Aby powalczyć o jeden z podwójnych biletów, napiszcie w komentarzach poniżej Waszą propozycję nazwy dla zespołu tworzącego teksty – podobnie jak Oberschlesien – właśnie po śląsku! Jak więc miałaby brzmieć w gwarze śląskiej nazwa takiego zespołu? Ewentualnie zaproponujcie także tytuł/y piosenek dla zespołu! Na Wasze odpowiedzi – w komentarzach poniżej – czekamy do piątku (09.11.) do godziny 16.00! A wyniki, jeszcze tego samego dnia, tuż przed 17.00, poda Leszek Otawa! Powodzenia!

Festiwal Rock Trendy odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury w Pszowie już w sobotę (10.11.) o godzinie 18.00. Sprawdź, jak dojechać na miejsce imprezy – przewiń stronę w dół.

Zagrają: Roog, Rise Up, Oberschlesien i Frontside!

Jako pierwsza wystąpi grupa Roog z Jastrzębia-Zdroju. Skład zespołu tworzy pięciu doświadczonych muzyków, którzy brali już udział w różnych projektach muzycznych. Najlepszym tego przykładem jest wokalista Marcin Zmorzyński,  który brał udział w pierwszej edycji „Bitwa na Głosy” i był podporą Haliny Mlynkovej.

Kolejnym zespołem, który zagości na scenie tego wieczoru będzie zespół Rise Up, który po wielu miesiącach prób, postanowił nagrać swoje pierwsze demo i  rozpocząć trasę koncertową, która będzie go promowała.

Następnie na scenie pojawi się grupa Oberschlesien, finalista tegorocznego  muzycznego show Polsatu: MUST BE THE MUSIC. Koncert uatrakcyjnią wizualizacje i pokazy pirotechniczne.

Gwiazdą festiwalu Rock trendy 2012 będzie zespół Frontside – tej formacji nie trzeba nikomu przedstawiać, mają na swoim koncie współpracę z wytwórniami Mystic Production oraz Metal Mind Productions. W 2003 roku zespół otrzymał nagrodę polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyk za album „I odpuść nam nasze winy”.

Oberschlesien „Jo chca”

Oberschlesien na żywo w finale Must Be The Music

 

Podobne tematy

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj