Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Konkurs! Święty Mikołaj dziś już listów nie czyta – siedzi na fejsie!

Facebook Twitter

Wczoraj do nas zadzwonił... Telefon rozgrzał się do czerwoności... "Zróbcie coś!" To były pierwsze słowa, które padły, kiedy odebraliśmy telefon od Świętego Mikołaja. "Za dużo listów, za mało czasu... Elfy nie radzą sobie z pakowaniem prezentów... Ba! Nie wiedzą, co dla kogo wybrać!... Płozy w saniach zardzewiały, a renifery nie chcą jeść!"

Dlatego w tym tygodniu zachęcamy Was do wyjątkowej zabawy… Mikołaj ma za to dla Was małe co nieco…

Aby wziąć udział w konkursie, należy napisać pierwsze zdanie listu do Świętego Mikołaja, które zachęci Go do przeczytania całości. Jak powszechnie wiadomo, Święty Mikołaj otrzymuje tony listów i – chcąc nie chcąc – nie jest w stanie przeczytać wszystkich – stąd niektórzy po mikołajkach cichaczem do sklepu mkną ze swoimi prezentami, by je oddać lub zamienić na inne… A więc zastanówcie się dobrze, bo to może być Wasza szansa, by Święty Mikołaj zainteresował się właśnie Waszym listem. A po pierwszym zdaniu napiszcie krótko o Waszym mikołajkowym życzeniu, marzeniu…

Początek listu do Świętego Mikołaja i krótki opis Waszego marzenia prześlijcie mailem na adres konkurs@radio90.pl

Uwaga! Nie zapomnijcie dopisać swojego numeru telefonu! Konkurs trwa do czwartku (6.12.) – jednak wystarczy jeden mail, by codziennie mieć szansę na wygraną!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj