StartKultura

Konkurs z okazji Dnia Kobiet! Jaka jest… Lili?

Jaka jest Lili? Słuchajcie i poznawajcie bohaterkę tego tygodnia! Ruszył konkurs z okazji Dnia Kobiet, w którym do wygrania niezwykle atrakcyjna nagroda. Można wygrać dla siebie i przyjaciółek, ale… do udziału w konkursie zachęcamy także Panów. Dlaczego? Mężczyzna, który zwycięży w naszym konkursie dla swojej kobiety i jej koleżanek, będzie dla nich niewątpliwie obiektem długotrwałego uwielbienia… W końcu to naprawdę wspaniała nagroda – kolacja nawet dla 5 osób plus Spa Dąbrówka – pomieszczenie na wyłączność – sauna sucha, parowa, bicze szkockie, pokój relaksu, jacuzzi, patera owoców! (Termin do ustalenia w recepcji hotelu.)

Aby powalczyć o nagrodę, należy nas uważnie słuchać. W każdym z programów – porannym, popołudniowym i wieczornym, przedstawiamy Wam fragmenty opisu Lili. Waszym zadaniem jest zebranie jak największej ilości szczegółów i przesłanie do nas stworzonej przez Was całości. Wygra osoba, której opis najpełniej i najlepiej będzie oddawał postać naszej konkursowej bohaterki.

Ostatni opis pojawi się w środę wieczorem. Przez cały czwartek, aż do piątku, do godziny 12.00, czekamy na Wasze maile z opisami Lili.

Maile należy wysłać na adres: konkurs@radio90.pl 

W mailu należy zawrzeć opis Lili, imię i nazwisko uczestnika konkursu oraz numer telefonu. Finał konkursu odbędzie się w popołudniowym programie Radia 90, w piątek (8.03.), pomiędzy godziną 12.00 a 17.00!

Zostaw komentarz