Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Konsultacje w sprawie terenów zielonych w Cieszynie na os. Podgórze

Facebook Twitter

Konsultacje w sprawie terenów zielonych w Cieszynie. Rozmowy z mieszkańcami dotyczą osiedla Podgórze.

Konsultacje w sprawie terenów zielonych w Cieszynie
Fot. google.com/maps

Konsultacje w sprawie terenów zielonych w Cieszynie

Kolejny etap „zielonych” konsultacji społecznych dotyczy zagospodarowania terenów zielonych osiedla Podgórze. Spotkanie odbędzie się 24 maja o godz. 14:00 na łące za garażami przy ul. Morcinka w Cieszynie. Przypomnijmy, końcem marca odbyła się pierwsza tura konsultacji społecznych w miejscach, które zostały objęte projektem „Cieszyn – miasto samowystarczalne”. Mowa tu o osiedlu Podgórze, ulicach Błogocka-Mickiewicza-Hallera, a także o Marklowicach.

Podczas pierwszego spotkania przeanalizowano różne elementy projektu, pochylając się nad planami i wizualizacjami przygotowanymi przez architektów. Były to wstępne propozycje przybliżające temat wszystkim zainteresowanym. Każdy mógł zabrać głos, podzielić się swoimi uwagami, wypełnić ankietę pogłębiającą tematy.

Na kolejnym spotkaniu, które odbędzie się 24 maja o godz. 14:00, zostaną zaprezentowane zaktualizowane propozycje, uwzględniające uwagi, jakie pojawiły się podczas pierwszych konsultacji. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Przedsięwzięcie „Samowystarczalne dzielnice. Zielone działania inwestycyjne. Zagospodarowanie przestrzeni publicznej w rejonie ulic Błogocka – Mickiewicza, Marklowic i osiedla Podgórze” realizowane jest w ramach projektu „Cieszyn – miasto samowystarczalne” finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 w ramach programu „Rozwój lokalny”.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 1 grudnia 2023