Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Rybnik: Kontraktowi pracownicy SOR-u bez dodatku covidowego

Facebook Twitter

Kontraktowi pracownicy Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 3 w Rybniku bez dodatku covidowego. Pracownicy nie otrzymali, choć powinni, dodatkowego wynagrodzenie za okres od 16 października do końca miesiąca listopada. Piszecie do nas o tym na formularz kontaktu DAJ ZNAĆ.

Szymon Kędzierski, rzecznik lecznicy potwierdza, że są kłopoty z wypłatą pieniędzy. Jak mówi, to problem natury technicznej:

Tutaj chodzi o pracowników kontaktowych, my to weryfikujemy. Spowodowane jest to kwestiami formalnymi, są inne podpisy na rachunkach a inne na harmonogramach pracy. Część pracowników do nas już dotarła w celu zniwelowania tych błędów, a teraz czekamy na pozostałą część. Jesteśmy w stałym kontakcie żeby to jak najszybciej rozwiązać. Najprawdopodobniej jeszcze dzisiaj wyjdzie informacja, oświadczenie właśnie skierowane dla tych osób, że mają się zgłaszać do szpitala w celu zniwelowania tych błędów.

Jak zapewnił nas rzecznik szpitala w Rybniku, za miesiąc grudzień i styczeń dodatek covidowy był wypłacony dla wszystkich pracowników SOR-u.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 5 marca 2021