Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

 

Koparka śmiertelnie potrąciła mężczyznę [AKTUALIZACJA]

Facebook Twitter

Śmiertelny wypadek w żwirowni. Policjanci z Komisariatu Policji w Gorzycach wyjaśniają szczegółowe okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia, do którego doszło dziś (18.04.) na terenie zakładu eksploatacji kruszywa w Odrze. Potrącony przez koparkę zginął 57-letni mieszkaniec Pszowa.

Policjanci z Gorzyc dziś (18.04.) rano otrzymali zgłoszenie o nieszczęśliwym wypadku, w którym śmierć poniósł 57-letni mężczyzna. Mundurowi udali się do Odry na teren zakładu eksploatacji kruszywa gdzie miało dojść do zdarzenia. Z relacji świadków i właściciela firmy wynikało, że około 7.30 na terenie przedsiębiorstwa prowadzone były prace związane z załadunkiem żwiru.

Ostatnim pojazdem ciężarowym marki scania przyjechał 57-letni mieszkaniec Pszowa. Podczas załadunku zauważono, że na wjeździe nieopodal kruszarki leży mężczyzna. Okazało się, że najprawdopodobniej 57-latek został przejechany przez koparkę podczas jej wjazdu na miejsce załadunku. Na miejscu przeprowadzono szereg czynności z udziałem prokuratora, biegłego z zakresu motoryzacji oraz pracownika Państwowej Inspekcji Pracy.

Prokurator polecił przeprowadzenie sekcji zwłok mężczyzny a także zlecił pobranie krwi do badań na zawartość alkoholu od operatora koparki. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn tej tragedii.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj