Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Koronawirus u hokeisty JKH GKS Jastrzębie

Facebook Twitter

Trzech reprezentantów Polski w hokeju na lodzie jest zarażonych koronawirusem, wśród nich jest także jeden hokeista JKH GKS Jastrzębie. Do zakażenia doszło najprawdopodobniej podczas ostatniego zgrupowania reprezentacji Polski.

Fot. jkh.pl

Zawodnicy spotkali się na nim po raz pierwszy z nowym trenerem kadry, którym został szkoleniowiec JKH GKS-u Jastrzębie, Robert Kalaber. Jak donosi portal hokej.net:

Zakażenie potwierdzono u 26-letniego obrońcy jastrzębskiej drużyny Arkadiusza Kostka, napastnika GKS-u Tychy Filipa Komorskiego oraz Damiana Kapicy, który musiał obowiązkowo przebadać się przed wyjazdem do zagranicznego klubu.

Nie wiadomo czy zakażonych jest więcej hokeistów. Władze JKH GKS informują, że w związku z sytuacją, zespół nie będzie kontynuował rywalizacji w ramach Turnieju o Puchar RT Torax w czeskiej Porubie. Zmodyfikowany zostanie też terminarz sierpniowych gier sparingowych.

Komunikat opublikowany na Facebook’u klubu:

Dziś (03.08.) w siedzibie jastrzębskiego klubu odbywają się testy, którym poddani zostaną hokeiści, sztab szkoleniowy oraz pracownicy JKH GKS Jastrzębie.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj