Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kortez zagra w Wodzisławskim Centrum Kultury. Ruszyła sprzedaż biletów

Facebook Twitter

Koncert w ramach wiosennej trasy Kortez/Kwadro-Tour odbędzie się w środę, 20 kwietnia o godzinie 18:00. "Odwiedzimy miasta, do których dawno nie zajeżdżaliśmy oraz te, do których nigdy nie było nam po drodze"– czytamy na oficjalnym fan page'u artysty. Dziś (20.01.) ruszyła sprzedaż biletów.

fot.pixabay.com

Na scenie Kortez pojawi się w towarzystwie Krzyśka Domańskiego, Roberta Szymańskiego i Tomka Ziętka.

Wszystkie koncerty będą miały charakter zasiadany i rozpoczną się punktualnie. Uczula się by przybyć na miejsce odpowiednio wcześniej, ponieważ spóźnialscy będą musieli zaczekać na przerwę. Koncert odbędzie się w Wodzisławskim Centrum Kultury, w środę, 20 kwietnia o godzinie 18:00. Bilety w sprzedaży od czwartku 20.01 od godziny 12:00 na portalu biletyna.

Bilety będzie można kupić również w kasie w godzinach pracy kasy. Kasa WCK jest czynna na pół godziny przed seansami kinowymi oraz imprezami biletowanymi oraz w czwartki od 10:00 do 12:00. Zakup biletu jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem. Warunki uczestnictwa w wydarzeniach określa Regulamin udziału w seansach Kina Pegaz oraz w innych wydarzeniach artystycznych w Wodzisławskim Centrum Kultury w trakcie pandemii COVID-19 w Polsce.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania/przeniesienia imprezy w razie wprowadzenia obostrzeń w walce z wirusem COVID-19.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 maja 2022