Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Korzystne zmiany na parkingach w Rybniku

Facebook Twitter

Chodzi o opłaty za miejsca postojowe. Parkingi, na których zainstalowano bezobsługowy system parkingowy, będą w soboty od godziny 16.00 oraz w niedziele bezpłatne. Chodzi o parkingi: przy ul. M. Skłodowskiej-Curie, W. Reymonta, Powstańców Śląskich, T. Kościuszki oraz J. Kotucza. To nie jedyne zmiany na rybnickich parkingach.

Przy ul. Ks. Brudnioka dobiega końca budowa drogi umożliwiającej dojazd do posesji przy ul. Św. Jana i Jana III Sobieskiego graniczące z parkingiem nr 4. W pierwszym kwartale przyszłego roku, po zainstalowaniu systemu bezobsługowego, z parkingu przy Brudnioka będzie można wyjeżdżać także na ulicę Rybnickiego.

Z drogi korzystać mogą zarówno osoby dojeżdżające do ww. posesji, jak i do pizzerii czy restauracji. Wspomniana droga będzie również prowadziła do nowych miejsc wyznaczonych dla dostawców towarów do Rybnickiej Strefy Śródmiejskiej.

W pierwszym kwartale 2016 r. na parkingu przy ul. Ks. Brudnioka zainstalowany zostanie bezobsługowy system parkingowy. Z chwilą jego uruchomienia możliwy będzie dodatkowy wjazd i wyjazd z parkingu na ul. Rybnickiego, co pozwoli klientom parkingu uniknąć korków na ul. Ks. Brudnioka i Łony.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj