Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kosa był „COOLturalnym gościem” WCK. Zobacz całą rozmowę

Facebook Twitter

Historia Kazimierza Kosy Rychlikowskiego to przykład na to, jak pasja może wpływać na kształtowanie się życia człowieka i jego późniejsze wybory. To rozmowa w ramach cyklu prowadzonego przez Wodzisławskie Centrum Kultury, o czym była?

fot. Agnieszka Kozielska/wck.wodzislaw-slaski.pl

O początkach fascynacji sztuką tatuażu, a także pomyśle stworzenia unikatowego miejsca w przestrzeni Wodzisławia Śląskiego. Założyciel SPEAK IN COLOR Studio Tatuażu podzielił się swoją historią.

Kosa tatuażem zainteresował się w bardzo młodym wieku

Jego upór i determinacja w dążeniu do rozwijania swoich umiejętności zaprocentowały rozpoznawalną marką w regionie. Co więcej, ma pomysł na stworzenie w przestrzeni Wodzisławia Śląskiego unikatowego miejsca. Mowa o przedsięwzięciu Niszovi, które w zmyślny sposób połączy rzemiosło tatuatorskie, działania artystyczne z pełnym smaku i aromatu miejscem spotkań. Ma być areną do przenikania się wielu pasji, do symbiozy twórczych działań, pobudzających wszelkie zmysły. Wierzy, że Wodzisław Śląski jest miastem z ogromnym potencjałem i fantastycznymi ludźmi, którzy razem mogliby ten pomysł zrealizować.

Rozmowę prowadziła Magdalena Szymańska wprost ze studia Speak In Color:

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 15 maja 2021