Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

KOSA „COOLturalnym gościem WCK”

Facebook Twitter

Z pewnością to człowiek, który znalazł pomysł na siebie. Kazimierz „KOSA” Rychlikowski, bo o nim mowa, sprawił, że wielu pasjonatom sztuki tatuażu Wodzisław Śląski kojarzy się bardzo dobrze. To z jego inicjatywy powstało znane szeroko poza granicami miasta, regionu i kraju studio tatuażu. A teraz ma ochotę na więcej!

fot.mat.prasowe

Z zaangażowaniem, z ogromną pasją tworzenia, z odwagą, by sięgać po swoje Kazimierz „KOSA” Rychlikowski realizuje marzenia i cele. Tatuażem zainteresował się w bardzo młodym wieku. Ta trwająca po dziś dzień fascynacja zaczęła się od kapel rockowych i metalowych, których muzycy tatuowali swoje ciała. Sukcesywnie rozwijał swoje zainteresowanie sztuką, z naciskiem na graffiti, rysunek i malarstwo. Z czasem zaczął rysować dosyć charakterystycznie, wyróżniał się spośród innych, co zauważyli ludzie z branży. Zdobyte doświadczenie zaprocentowało otworzeniem własnego studia tatuażu w Wodzisławiu Śląskim. Dziś otacza się gronem profesjonalnych tatuażystów, których praca i talent była wielokrotnie doceniona zarówno na krajowych, jak i zagranicznych konwencjach tatuażu. Załoga „Speak In Color” pochwalić się może ponad 50 nagrodami.

Projekt ,,Niszovi”

Co więcej, ma pomysł na stworzenie w przestrzeni Wodzisławia Śląskiego unikatowego miejsca. Mowa o przedsięwzięciu „Niszovi”, które w zmyślny sposób połączy rzemiosło tatuatorskie, działania artystyczne z pełnym smaku i aromatu miejscem spotkań. Ma być areną do przenikania się wielu pasji, do symbiozy twórczych działań, pobudzających wszelkie zmysły.

„Niszovi” to projekt, który zrodził się w mojej głowie ponad 10 lat temu. Zawsze chciałem stworzyć przestrzeń, która skupiałaby fajnych, kreatywnych ludzi w jednym miejscu. Razem moglibyśmy działać i realizować swoje pasje

– przekonuje Kazimierz „KOSA” Rychlikowski, który wierzy, że to miasto ma ogromny potencjał.

By dowiedzieć się więcej, koniecznie zarezerwujcie sobie czas 8 lutego o godz. 19:00. Będzie to okazja, by wraz z bohaterem spotkania zajrzeć do miejsca, gdzie tworzy się sztuka na poziomie! Bezpłatną transmisję na żywo z tego wydarzenia zobaczymy na facebooku i kanale YouTube Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj