Koszykarki U13 Olimpii Wodzisław Śląski w finale mistrzostw Polski

Duży sukces młodych koszykarek Olimpii Wodzisław Śląski. Zespół awansował do finału mistrzostw Polski w kategorii do lat 13. Drużyna wywalczyła awans podczas turnieju półfinałowego, jaki został rozegrany w ostatnich dniach (05-07.05) w Leżajsku.

Koszykarki U13 Olimpii Wodzisław Śląski wygrały dwa z trzech spotkań, pokonały zespoły z Bydgoszczy (76:67:) i Łomży (58:31) i to dało im drugie, premiowane awansem miejsce. Tym samym znalazły się w gronie ośmiu najlepszych drużyn w tej kategorii wiekowej w kraju. Wiadomo, że turniej finałowy odbędzie się w terminie 24-28 maja. Dodajmy, że szkoleniowcami drużyny są Damian Hnida i Przemysław Jasiński.