Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kradnie, bo… „tak się jej podoba”

Facebook Twitter

22-latka została zatrzymana przez mundurowych. Kobieta wraz z kolegą usiłowała wynieść ze sklepu artykuły spożywcze o wartości ponad 400 złotych. Mieszkanka powiatu cieszyńskiego została ujęta przez pracowników ochrony, gdy przeszła za linię kas, nie płacąc za towar. Teraz o jej losie zdecyduje sąd.

Fot. jastrzebie-zdroj.policja.gov.pl

Wczoraj (07.02.) około godziny 20.00, jastrzębscy policjanci zatrzymali kobietę, która usiłowała dokonać kradzieży, w jednym ze sklepów spożywczych na terenie miasta. 22-latka wraz z kolegą niepostrzeżenie próbowała opuścić sklep, po tym, jak przy kasie samoobsługowej nie dokonała płatności.

Kolega, który jej towarzyszył, zabrał dwie torby z zakupami i wyszedł, kobieta, także miała przy sobie 2 torby z zakupami, gdy próbowała opuścić sklep. Pracownicy ochrony udali się za nimi i ujęli mieszkankę powiatu cieszyńskiego. Mężczyzna zdołał zbiec.

Młoda kobieta, zapytana o powód kradzieży odpowiedziała: „kradnę, bo tak mi się podoba”. Stróże prawa ukarali kobietę mandatem za niekorzystanie z maseczki na terenie sklepu, a za kradzież, której się dopuściła, mundurowi sporządzili wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego w Jastrzębiu-Zdroju.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 5 lipca 2022