Królewna Śnieżka w Rybniku. Charytatywny spektakl pełen emocji i wzruszeń [ZDJĘCIA]
1800 widzów, trzy spektakle pod rząd, owacje na stojąco i puszki pełne pieniędzy. Tak wyglądała niedziela (17.05.) w Teatrze Ziemi Rybnickiej.

Szacowany czas czytania: 00:30
Królewna Śnieżka w Rybniku

Na scenie wystawiono „Królewnę Śnieżkę i siedmiu rybnickich krasnoludków” w wykonaniu znanych rybniczan. W tytułową rolę wcieliła się Anna Buczkowska wokalistka grupy Carrantouhill, która grał na żywo muzykę do przedstawienia. Na scenie zobaczyliśmy między innymi prezydenta Rybnika, jego zastępców, dyrektora TZR, zespół Salake, dyrektora kopalni, policjantów oraz księdza Marka Norasa reżysera i pomysłodawcę spektaklu, z którego dochód wesprze rybnickie hospicjum:
Na spektaklu był Arkadiusz Żabka.








