Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Krwawa awantura u staruszków. 90-latka pokłóciła się z 85-letnim mężem

Facebook Twitter

"Ratunku, pomocy, on chce mnie zabić!"- takie okrzyki wydobywające się zza zamkniętych drzwi usłyszeli policjanci, interweniujący w jednym z bloków w Jastrzębiu-Zdroju. Funkcjonariusze wyważyli drzwi. Po wejściu do środka okazało się, że 90-letnia kobieta, pokłóciła się ze swoim o 5 lat młodszym mężem...

W niedzielny (14.12.) poranek mundurowi otrzymali informację o awanturze domowej, do której doszło w jednym z mieszkań przy osiedlu Gwarków. O zajściu poinformował policjantów mężczyzna, którego zaniepokoiły krzyki wydobywające się z mieszkania sąsiadów.

Stojący przed zamkniętymi drzwiami wejściowymi funkcjonariusze, usłyszeli  wołanie o pomoc. Kobieta krzyczała, że mąż chce ją zabić. Stróże prawa zdecydowali się wejść do mieszkania wyważając drzwi. W środku zastali zakrwawionego 85-latka oraz jego 90-letnią żonę.

Okazało się, że małżonkowie pokłócili się, a ich ostra wymiana zdań szybko przerodziła się w rękoczyny. Na miejsce przybyło pogotowie ratunkowe, które po udzieleniu pomocy staruszkom, przewiozło mężczyznę do szpitala.

Sytuację rodziny będzie od teraz monitorować dzielnicowy, który ustali, czy do podobnych sytuacji dochodziło już w przeszłości.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj