Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kryminalne zagadki Raciborza. Konkurs ogłoszony przez tutejszą bibliotekę

Facebook Twitter

Już po raz 11. biblioteka w Raciborzu ogłasza konkurs literacki pod hasłem „Racibórz prozą zaczarowany”. W tym roku chodzi o kryminał z Raciborzem w tle.

kryminalne zagadki

Kryminalne zagadki w bibliotece

Sensacyjna opowieść powinna być spisana na nie mniej niż 5 i nie więcej niż 10 stron znormalizowanego maszynopisu, to co najważniejsze to miejsce akcji- Racibórz. Czas na zgłoszenie prac jest do 21 września, a ogłoszenie wyników 11 października, podczas Kryminalnej Nocy Bibliotek. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne!

Do udziału w konkursie zakwalifikowane zostaną prace pisane prozą (nie mniej niż 5 i nie więcej niż 10 stron znormalizowanego maszynopisu), zawierające intrygę kryminalną lub sensacyjną umiejscowioną w Raciborzu. Wszystkie szczegółowe informacje o przebiegu konkursu znajdują się w Regulaminie ogólnopolskiego konkursu literackiego „Racibórz prozą zaczarowany – Kryminał z Raciborzem w tle”.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i zaakceptować regulamin konkursu. Szczegóły znajdziecie pod TYM linkiem.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 lipca 2024