Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Krystyna Niklewicz. Nowa dyrektor Zamku Piastowskiego w Raciborzu

Facebook Twitter

To będzie pierwszy pełny tydzień z nową dyrektor Zamku Piastowskiego w Raciborzu. 1 lipca stanowisko objęła Krystyna Niklewicz, dotychczas była pracownikiem zamku, odpowiadała za organizację wydarzeń i imprez. Zastąpiła Grażynę Wójcik, długoletnią dyrektorkę zamku, która także ostatnio zarządzała placówką w zastępstwie byłej dyrektor Marioli Jakackiej.

Grażyna Wójcik nie żegna się jeszcze z praca, będzie koordynowała działa przy przygotowywaniu kolejnych imprez.

Decyzję o wyborze dyrektora podjęto wykorzystując możliwość udzielenia awansu wewnętrznego, tj. przeniesienia na wyższe stanowisko.

Krystyna Niklewicz ukończyła studia wyższe na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego. Ma bogate doświadczenie zawodowe zdobyte m.in. w Dziale Prawnym oraz Pionie Rozwoju RAFAKO SA oraz przy budowie największego w kraju bloku energetycznego w Jaworznie.

Jako specjalista ds. marketingu nabyła również umiejętności w zakresie pozyskiwania nowych partnerów biznesowych i zdobywania środków finansowych dla firmy, jej promocji oraz budowania i utrzymywania dobrych relacji z klientami. Krystyna Niklewicz zajmowała się także organizacją ogólnopolskich konferencji oraz sympozjów naukowo-technicznych.

Piętnastoletnie doświadczenie zdobyte kolejno w branży medialnej, finansowej oraz energetycznej z pewnością pozwala na podjęcie pracy na stanowisku dyrektora Zamku Piastowskiego w Raciborzu.

– piszą urzędnicy starostwa powiatowego w Raciborzu.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj