Kryzys w zespole GKS-u Jastrzębie trwa

Wczoraj (16.05.) podopieczni trenera Jarosława Skrobocza rozegrali zaległy mecz 22. kolejki spotkań II ligi. Na wyjeździe zmierzyli się z GKS-em Bełchatów i przegrali 1:2. Mecz rozgrywany był w ulewnym deszczu i lepiej w takich warunkach poradzili sobie gospodarze, którzy po pierwszej części prowadzili 2:0.

W drugiej połowie jastrzębianie rzucili się do odrabiania strat, ale gola zdobyli dopiero w 85. minucie po strzale Dominika Szczęcha. Na wyrównanie nie starczyło już czasu.

Mimo porażki GKS utrzymała pierwsze miejsce w tabeli ma tylko punkt przewagi nad drugą Wartą Poznań, choć jeden mecz zaległy do rozegrania. W sobotę ( jastrzębianie zagrają ze zdegradowana już do III ligi Legionovią Legionowo.