Kryzys w zespole ROW-u Rybnik trwa

W minioną sobotę (26.09.) rybniczanie przegrali kolejny ligowy mecz. Po słabej grze ulegli na własnym stadionie Radomiakowi Radom 0:3. Goście do przerwy wygrywali jedną bramką, w drugich 45-ciu minutach zdobyli jeszcze dwa gole, na co ROW nie potrafił odpowiedzieć ani jednym trafieniem. Dodatkowo rybniczanie kończył mecz w osłabieniu, za drugą żółtą i w efekcie czerwona kartkę, boisko musiał opuścić ich kapitan, Marcin Grolik.

Zagraliśmy źle – mówił po meczu pomocnik ROW-u, Mariusz Muszalik:

Jakie są przyczyny złej gry w tym sezonie ROW-u? Po meczu zastanawiał się nad tym obrońca zespołu, Jan Janik:

Po meczu z Radomiakiem mamy nad czym myśleć – mówił na pomeczowej konferencji trener ROW-u, Dietmar Brehmer:

Dodajmy, że po sobotniej porażce ROW Rybnik spadł na 17, przedostatnie miejsce w tabeli II ligi. W najbliższy weekend rybniczanie zagrają na wyjeździe ze Stalą Stalowa Wola.

Bramki: 29. Sylwestrzak, 72. Świdzikowski, 90+3. Radecki

Kartki:   33. Grolik (ROW), 45. Janik (ROW), 52. Gojny (ROW), 68. Mandrysz (ROW) – 8. Sylwestrzak (RAM), 64. Radecki (RAM), 86. Agu (RAM)   78. Grolik (ROW)

KS ROW 1964 Rybnik: 22. Kajzer – 2. Janik, 3. Grolik (k), 6. Mandrysz, 7. Krotofil, 9. Muszalik, 10. Siwek (85. Popiela), 15. Jary (80. Nowak), 17. Gładkowski (90. Spratek), 18. Gojny, 19. Dzierbicki (53. Dudziński)
Rezerwowi: Procek – Nowak, Popiela, Spratek, Dudziński, Jaroszewski, Dudzik

Radomiak Radom: 83. Kula – 95. Wasilewski, 2. Sylwestrzak, 4. Świdzikowski (k), 19. Sulkowski, 28. Wolski (67. Cieciura), 17. Puton, 10. Radecki, 21. Brągiel (88. Uliczny), 9. Pereira (82. Agu), 32. Kwiek (91. Ropski)
Rezerwowi: Banasiak – Agu. Cieciura, Jędrzejczyk, Ropski, Śliwiński, Uliczny

Sędziowie: Michał Górka – Jakubczyk, Witek – Gądek