Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Krzysztof Ibisz na otwarciu Galerii Wiślanka w Żorach. Czy można bezpiecznie robić zakupy? [FOTO, WIDEO]

Facebook Twitter

W czwartek punktualnie o godzinie 13:00 otworzono Galerię Wiślanka w Żorach. To nowe miejsce zakupowe na mapie naszego regionu. Przez najbliższe trzy dni na klientów czekają konkursy z nagrodami oraz zaproszeni goście. Dziś na ceremonii otwarcia był znany prezenter telewizyjny Krzysztof Ibisz. Opowiedział nam, jak on sobie radzi z potrzebami zakupowymi w czasie pandemii.

Radio 90: Panie Krzysztofie jak pierwsze wrażenia po przybyciu do Galerii Wiślanka?

Krzysztof Ibisz: No jestem pod wrażeniem ogromnym, przyjechałem parę godzin temu, kiedy zobaczyłem, jak ta galeria wygląda, jak wygląda ten piękny mural, jakie są kolory, jak to jest z wielką klasą i ze smakiem to wszystko urządzone. Jestem pod ogromnym wrażeniem, bo wydaje mi się, że znam chyba wszystkie galerie w Polsce, ale ta jest wyjątkowa, ja lubię taki minimalistyczny piękny styl. Te kolory: szarość, czerń, biel- to wszystko współgra. Ten mural na mnie zrobił wrażenie, jak tylko dojeżdżałem. Cieszę się na to otwarcie i że mogę te parę godzin spędzić z mieszkańcami Żor.

Radio 90: Jak Pan sobie radzi w czasie pandemii robiąc zakupy, odwiedzając galerie?

Krzysztof Ibisz: Chodząc po galeriach czy robiąc zakupy, trzeba zawsze mieć założoną maseczkę. Dzisiaj mam taką pół-przyłbicę, bo ciężko zakrywać całą twarz prowadząc imprezę, chociaż w sumie jako aktor występujący, będąc na scenie, sam mógłbym nie mieć tej maseczki, ale i tak na wszelki wypadek mam. Na przykład konkursy, jakie prowadzę, są konkursami bezdotykowymi, nie dotykamy się, hostessa podchodzi z dystansem, podsuwa mikrofon w odpowiedniej odległości, nikt tego mikrofonu nie dotyka. Więc potrafimy się przystosować i można zachowując wszystkie normy, robić wydarzenia o ograniczonej liczbie ludzi. Wszyscy musimy sobie w tej sytuacji po prostu poradzić.

Radio 90: Jak bezpiecznie robić zakupy?

Krzysztof Ibisz: Musimy pamiętać o tym, że jest to niebezpieczeństwo, ale też nie popadajmy w panikę, bo czujemy się w potrzasku, w pułapce. Zachowujmy wszystkie standardy bezpieczeństwa, czyli dezynfekcja rąk, maseczki, nie witajmy się, nie podawajmy sobie dłoni, trzymajmy odległość i to na obecną naszą wiedzę jest maksymalizacją bezpieczeństwa.

Zobacz film z dnia otwarcia Galerii Wiślanka w Żorach:

Zobacz zdjęcia z otwarcia Galerii Wiślanka w Żorach:

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj