Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Krzyżanowice, Kietrz i Krzanowice w poszukiwaniu minionego czasu

Facebook Twitter

Gmina Krzyżanowice we współpracy z polskimi gminami Kietrz i Krzanowice wraz z czeskim partnerem Stowarzyszeniem Gmin Hluczyńska, zapraszają do przesyłania historycznych zdjęć z naszego regionu w ramach trwającego projektu pt. "W poszukiwaniu minionego czasu”.

Zdjęcia o tematyce związanej z wydarzeniami z życia codziennego gminy Krzyżanowice można przesłać do (31.05.) na adres e-mail: promocja@krzyzanowice.pl lub dostarczyć bezpośrednio do pokoju nr 21 Urzędu Gminy Krzyżanowice, ul. Główna 5 47-450 Krzyżanowice:

  • tematyka zdjęć jest dowolna, związana z fotografowaniem życia codziennego – mogą to być: wydarzenia rodzinne i publiczne, życie społeczności, święta kościelne, tradycje, momenty historycznie i politycznie znaczące – wydarzenia wojenne, rok 1989, przystąpienie Polski do UE, krajobrazy lub główne budynki. Szczególnie polecamy zdjęcia z prywatnych archiwów i zdjęcia z rodzinnych albumów;
  • wymagana jakość zdjęcia: min. 1500 pikseli; (wybrane zdjęcia do wystawy zostaną dostarczone przez właściciela w rozmiarze 4000 pikseli lub zostaną przekazane organizatorowi do zeskanowania), liczba dostarczonych zdjęć nie jest ograniczona;
  • do każdej fotografii należy podać krótki opis (oznaczenie zdarzenia, miejsce i rok wykonania lub nazwiska osób ze zdjęcia);
  • wraz ze zdjęciami prosimy ​​również o dostarczenie zgody na niekomercyjne wykorzystanie fotografii.

Informacja dodatkowa:

Wybrane zdjęcia będą wykorzystane do realizacji projektu „W poszukiwaniu minionego czasu” (w tym: wydania polsko-czeskiego kalendarza na 2019 rok, drukowane, prezentowane na wystawach), akcjach promocyjnych i wydawniczych Gminy Krzyżanowice (wydawaniu ulotek, informatorów, gazety itp.) oraz na umieszczeniu na stronach internetowych Gminy Krzyżanowice, partnerów projektu, a także profilu Facebook Gminy.

Dostawca zdjęć wyraża zgodę na wykorzystanie fotografii do celów realizacji projektu, dostarczając zdjęcia potwierdza, że ​​zgadza się z zasadami zawartymi w powyższym zaproszeniu.

Projekt nr CZ.11.4.120/0.0/0.0/16_013/0001375 pn. „W poszukiwaniu minionego czasu” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach „Funduszu Mikroprojektów Euroregionu Silesia” w Programie Interreg V – A Republika Czeska – Polska 2014 – 2020.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj