Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Książka na weekend. Poleca biblioteka w Gogołowej

Facebook Twitter

Kryminał? Powieść historyczna? A może romans? Przychodzimy z pomocą słuchaczom Radia 90 i proponujemy lektury na maj. To książki, jakie polecają nam biblioteki z regionu. Filia nr 2 Gminnej Biblioteki w Mszanie poleca książki z serii „Miłość warta wszystkiego” Agnieszki Jeż.

Trzy pokolenia, dwie historie, jeden wspólny los. Piękna opowieść o miłości i wojnie, zawarta w dwóch tomach (t. 1 „Miłość warta wszystkiego”; t. 2 „Spotkajmy się po wojnie”).

– pisze do Radia 90 Agnieszka Bałys z biblioteki w Gogołowej.

Opowieść o wielkiej sile miłości – ratującej i niszczącej, zmuszającej do najtrudniejszych wyborów. To także historia o tym, jak wybory poprzednich pokoleń wpływają na nasze życie.

Autorka pokazuje, że na miłość nigdy nie jest za późno. Uczucie to potrafi nas jednocześnie uszczęśliwić, jak i zniszczyć, niezależnie od tego, w jakich czasach przyszło nam żyć. Ze względu na ulotność chwili i kruchość życia ludzkiego podstawowym elementem miłości powinna być umiejętność przebaczania. Miłość jest dobrem o które należy dbać i pielęgnować.

W książce znajdziemy dwie historie, pozornie bez związku, a jednak losy ich bohaterów przetną się, a na jaw wyjdzie długo ukrywana prawda. W tej opowieści jest wszystko: szaleńcza miłość, zazdrość, tajemnice i kłamstwa oraz to, co najtrudniejsze: przebaczenie. Współcześnie ludzie nie doceniają tego co mają, dlatego warto przeczytać te książki i przekonać się, jak II Wojna Światowa, mimo wielu zniszczeń i krzywd sprawiła, że ludzie potrafią cieszyć się tym, co mają i doceniać siebie nawzajem.

Miłej lektury z Radiem 90 i biblioteką w Gogołowej!

Może macie swoje propozycje lektur, piszcie do nas!

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj