Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Książka na majówkę. Poleca biblioteka w Rudach Raciborskich

Facebook Twitter

Nie ma koncertów, plenerowych imprez, pozostaje majówka w gronie najbliższych, może z książką? Poprosiliśmy wybrane biblioteki z regionu, aby zaproponowały nam coś do poczytania na początek maja. Oto propozycje biblioteki w Rudach Raciborskich.

Biblioteka w Rudach na majówkę bez względu na to, gdzie zamierzacie spędzić majówkę. czy na łonie natury czy w domowym zaciszu, polecamy wam szeroki wachlarz literatury, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

-pisze do Radia 90 Katarzyna Machecka:

Miłośnikom książek sensacyjnych i mocnych kryminałów szczególnie proponujemy książki Remigiusza Mroza oraz Pauliny Świst. Jeśli macie ochotę na coś, lekkiego, poprawiającego humor, z pewnością przypadnie Wam do gustu Małgorzata Starosta i jej Pruskie baby – ciepła opowieść o więzach rodzinnych obfitująca w zabawne momenty aczkolwiek z trupem w tle. Jeśli zależy Wam na pełnym relaksie z pewnością nie zawiedzie Was Dziewczyna od trawnika Doroty Pasek lub Złapać milionera Maxa Monroe.

Biblioteka w Rudach Raciborskich nie zapomina też o najmłodszych czytelnikach:

Polecamy do wspólnego poczytania z rodzicami pięknie napisaną i ilustrowaną niczym film przyrodniczy, pozycję Hela Foka – autorstwa Renaty Kijowskiej – reporterki stacji TVN.

To tylko niektóre pozycje z bogatej oferty książnicy.

Jeśli chcecie sprawdzić, co jeszcze ciekawego mamy dla Was wstąpcie do nas lub zerknijcie do naszego katalogu online

Katalog znajdziecie pod tym linkiem: https://www.kuzniaraciborska-mbp.sowwwa.pl/

Biblioteka Narodowa opublikowała badania poziomu czytelnictwa w Polsce. 42% respondentów zadeklarowało, że sięgnęło w minionym roku chociaż po 1 książkę.

Mamy nadzieję, że pomożecie nam przeskoczyć ten próg i wykażemy wyższy poziom czytelnictwa niż reszta Polski.

Miłej lektury z Radiem 90 i biblioteką w Rudach Raciborskich!

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj