Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kto marznie? Czyli jesienne pytania o zimne kaloryfery

Facebook Twitter

Choć w ostatnich dniach obserwujemy poprawę pogody, to wieczory, noce i poranki są chłodne. Ci, którzy mogą rozpoczęli już ogrzewanie domów, jednak lokatorzy w blokach skazani są na łaskę prezesów spółdzielni.

W zasobach Rybnickiej Spółdzielni Mieszkaniowej, czy w Spółdzielni Mieszkaniowej ROW z Wodzisławia Śląskiego ciepło już płynie do mieszkańców. Są jednak tacy, którzy nie mają tego szczęścia i marzną w swoich mieszkaniach. Tak jest między innymi w blokach należących do Spółdzielni Mieszkaniowej „Nowoczesna” w Raciborzu:

Jeszcze gorsza sytuacja na osiedlu przy ulicy Morcinka w Rybniku- Niewiadomiu. W blokach należących do Spółdzielni Mieszkaniowej Orłowiec temperatura jest naprawdę niska…

Jak dowiaduje się Radio 90, w raciborskiej Spółdzielni Mieszkaniowej „Nowoczesna” rozważają włączenie ogrzewania w piątek (28.09.) lub w połowie przyszłego tygodnia. „Wszystko zależy od pogody” – powiedział nam jeden z pracowników działu technicznego. W Spółdzielni Mieszkaniowej Orłowiec w Rydułtowach nikt nie wie, kiedy mieszkańcy będą mieli ciepłe kaloryfery. Prezesa nie ma, a nikt poza nim informacji nie udziela.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj