Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kto powinien znaleźć się w leksykonie wybitnych postaci powiatu wodzisławskiego?

Facebook Twitter

To mają być nazwiska osób, które w szczególny sposób zasłużyły się dla powiatu. W Starostwie w Wodzisławiu trwa zbieranie materiałów potrzebnych do wydania leksykonu wybitnych postaci. Jeśli waszym zdaniem ktoś zasługuje na swoje miejsce w tym spisie - może zgłosić jego kandydaturę.

Leksykon będzie alfabetycznym zbiorem biogramów, życiorysów, sylwetek nieżyjących już wielkich osobowości związanych z powiatem wodzisławskim, które w znaczący sposób wpłynęły na jego życie kulturalne, społeczne i gospodarcze.

Chodzi o działaczy społecznych, ludzi kultury, artystów, naukowców, osoby duchowne i bohaterów wojennych. Swoje propozycje można zgłaszać do końca września. W jaki sposób?

Przygotowane biogramy w wersji elektronicznej (na płycie CD/DVD) wraz z formularzem zgłoszeniowym można przesłać pocztą lub złożyć osobiście w kancelariach Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Bogumińskiej 2 lub przy ul. Pszowskiej 92a w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Leksykon wybitnych postaci Powiatu Wodzisławskiego” w terminie do 30 września 2015 r.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Wydziale Strategii i Rozwoju Powiatu Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim pod nr tel. 32/ 412-09-41 lub 32/ 412-09-61.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 7 marca 2021