Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kto widział wypadek w Raciborzu? Policja szuka świadków potrącenia

Facebook Twitter

Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu poszukuje naocznych świadków zdarzenia drogowego, które miało miejsce w poniedziałek (12.10.) około godziny 18:20, na ulicy Kozielskiej. Wówczas na przejściu dla pieszych w pobliżu skrzyżowania z ulicą Gdyńską i Ligonia, doszło do potrącenia pieszej.

Mundurowi zwracają się z prośbą do świadków tego zdarzenia, w szczególności do kierujących samochodami, którzy poruszali się ulicą Kozielską w kierunku miejscowości Rudnik o pilny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu.

Apel skierowany jest do wszelkich osób mających jakiekolwiek informację na temat tego zdarzenia drogowego oraz ewentualnych bezpośrednich świadków wypadku lub osób przemieszczających się w tym czasie ww. odcinkiem drogi z rejestratorami jazdy o kontakt telefoniczny pod numerem 47 85 562 55 lub 47 85 562 34, lub osobisty w Wydziale Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu ul. Bosacka 42 (pokój B 214) albo na adres mailowy kryminalny@raciborz.ka.policja.gov.pl.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj