Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kto zastąpił Janusza Budę na fotelu drugiego zastępcy prezydent Jastrzębia- Zdroju?

Facebook Twitter

Robert Chojecki dziś (7.05.) objął stanowisko. 36-letni jastrzębianin, z wykształcenia ekonomista, wolontariusz i społecznik, jest sędzią piłki siatkowej szczebla centralnego. Prywatnie jest synem radnej Aliny Chojeckiej, która w 2010 roku walczyła o fotel prezydenta Jastrzębia. Robert Chojecki pokieruje pracami wydziałów gospodarki komunalnej, spraw obywatelskich i komunikacji czy kultury, sportu i turystyki.

fot. Aneta Czarnocka-Kanik/ jastrzebie.pl

 

II zastępca prezydenta pokieruje pracami wydziałów gospodarki komunalnej, spraw obywatelskich i komunikacji, kultury, sportu i turystyki, ochrony środowiska i rolnictwa, polityki społecznej i mieszkaniowej, spraw rodzinnych i alimentacyjnych, a także Miejskiego Zarządu Nieruchomości, Ośrodka Pomocy Społecznej, Domu Pomocy Społecznej, Domu Nauki i Rehabilitacji dla Dzieci Niepełnosprawnych, Publicznego Żłobka Nr 1, Zespołu Ognisk Wychowawczych oraz Jastrzębskiego Zakładu Komunalnego.

Robert Chojecki jest magistrem ekonomii, ukończył finanse i bankowość na Akademii Ekonomicznej im. K. Adamieckiego w Katowicach. Dotychczas pełnił funkcję kierownika biura sprzedaży, menedżera oraz handlowca. Jest członkiem Zarządu Śląskiego Związku Piłki Siatkowej w Katowicach oraz sędzią piłki siatkowej szczebla centralnego. Ma 36 lat, jest jastrzębianinem, wolontariuszem i społecznikiem.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj