Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Ku przestrodze dla kierowców. Szczegóły zdarzenia na Cieszyńskiej w Jastrzębiu

Facebook Twitter

Aż cztery samochody zderzyły się na ulicy Cieszyńskiej w Jastrzębiu. Policja publikuje komunikat i apeluje do kierowców o dostosowanie prędkości do warunków atmosferycznych. Jesień jest zdradliwą porą roku.

fot.jastrzebie-zdroj.policja.gov.pl

Do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w środę (22.09.) około godziny 7.45 w Jastrzębiu-Zdroju na ulicy Cieszyńskiej. Kierujący samochodem marki Volkswagen nie dostosował prędkości do panujących warunków atmosferycznych. Kierująca samochodem dacia oraz seat, zatrzymały się, niestety z uwagi na mokrą nawierzchnię i niedostosowanie bezpiecznej odległości kierujący vw nie zdołał wyhamować i uderzył w samochód seat, ten siłą bezwładności został przesunięty i uderzył w dacie.

fot.jastrzebie-zdroj.policja.gov.pl

Kierujący vw po uderzeniu zjechał na lewy pas ruchu i uderzył w jadący z naprzeciwka samochód fiat. Kierująca samochodem marki Dacia Logan, która jechała za pojazdem vw, także nie zdołała wyhamować i uderzyła w uszkodzony już wcześniej samochód seat. Na miejsce przybyłe służby ratunkowe przebadały uczestników zdarzenia drogowego, na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń ciała. Kierujący vw oraz dacią Logan zostali ukarani mandatem karnym.

fot.jastrzebie-zdroj.policja.gov.pl

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj