Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kubki reklamowe – przegląd najciekawszych modeli [materiał partnera]

Facebook Twitter

Gadżety reklamowe mogą pomóc Twojej firmie w budowaniu profesjonalnego wizerunku wśród klientów i pracowników. Jaki artykuł promocyjny wybrać, aby był lubiany i chętnie wykorzystywany przez osoby, którym ich obdarujesz? Koniecznie ładny, użyteczny i uniwersalny! Takim produktem mogą być kubki reklamowe. Pokażemy Ci gdzie je zamówić, jak możesz je wykorzystać i przede wszystkim – jakie są najciekawsze modele.

mat. nadesłane

Kubek ceramiczny z nadrukiem – rodzaje

Istnieje ogromna ilość różnych rodzajów kubków ceramicznych do wyboru, w zależności od gustu, ich przeznaczenia i docelowej grupy odbiorców. Każdy rodzaj kubka ma swoje zalety i wady, zróżnicowaną cenę i cechy charakterystyczne. Sprawdźmy więc jakie są ich rodzaje i dowiedzmy się o nich więcej!

  • Kubki dwuścienne – są to kubki izolowane. Oznacza to, że utrzymują gorącą kawę przez dłuższy czas niż zwykłe kubki. Często posiadają też pokrywkę, dlatego idealnie nadają się do biur, gdzie istnieje ryzyko rozlania cieczy na urządzenia i dokumenty.
  • Kubki tradycyjne – zamiast podwójnej ścianki, są one wykonane tylko z jednej warstwy ceramiki. Dlatego są bardziej kruche i łamliwe niż kubki z podwójną ścianką. Nie utrzymują zbyt dobrze ciepła, ale są wygodne.
  • Kubki z łyżeczką – są one najczęściej wykonane z ceramiki i mają specjalne miejsce na odłożenie łyżeczki. Ich zaletą jest to, że mogą być wielokrotnie wykorzystane i mają długą żywotność. Czasami mają też pokrywkę.

Ceramiczny kubek do kawy na wynos z silikonową pokrywką. Fot. mat. nadesłane

Jak znaleźć najciekawsze kubki promocyjne w dobrej cenie?

Internet jest pełen różnych firm sprzedających różnego rodzaju kubki promocyjne. Możesz na przykład poszukać tam modeli, które będą odpowiednie dla Twojej firmy i branży. Jednym z producentów ciekawych i użytecznych kubków reklamowych w przystępnych cenach jest TampoGadżet.

Jakiego rodzaju kubków potrzebujesz? Ustalmy to wspólnie! Ogólnie rzecz biorąc, kubki ceramiczne są dobre do gorących napojów, takich jak kawa, herbata czy kakao. Mogą być również używane do zup lub innych gorących płynów. Do swojego biura możesz zamówić spersonalizowane kubki ceramiczne, których używać będą Twoi pracownicy.

Na targi branżowe wybierz wielorazowe kubki z logo, dzięki czemu wywrzesz dobre wrażenie na potencjalnych partnerach biznesowych. Jako gratis dla klientów możesz postawić na tradycyjne kubki, ale w oryginalnym kształcie, wzorze i kolorze.

Ceramiczny kubek z łyżeczką i bambusową pokrywką. Fot. mat. nadesłane

Jak wykorzystać kubek firmowy z logo do promocji marki?

Kubki reklamowe to świetny sposób, aby Twoje logo lub nazwa firmy trafiły w ręce i umysły klientów. Możesz to zrobić, oferując im firmowy kubek. Taki gadżet może być uzupełnieniem kampanii reklamowej towarzyszącej wprowadzaniu nowego produktu na rynek. Dzięki kubkom reklamowym jesteś również w stanie zapaść w pamięć partnerom biznesowym.

Ceramiczny kubek o oryginalnej podstawie. Fot. mat. nadesłane

Podsumowanie

Kubki reklamowe mogą być wykorzystywane do wielu celów – jako prezenty, do gorących napojów, jako pamiątka itp. Można je również wykorzystać do promocji firmy lub produktu. A co więcej, są to przedmioty przyjazne dla Twojego budżetu, dostępne w atrakcyjnych cenach. Nie musisz od razu kupować ich w ilościach hurtowych. Nie wahaj się więc i spróbuj zamówić kilka dla swojej firmy na próbę!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj