Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kuczera: Inauguracja ekstraligi żużlowej w Rybniku to był dramat

Facebook Twitter

Inauguracja ekstraligi żużlowej w Rybniku to był dramat- przyznał w porannej rozmowie w Radio 90 prezydent Rybnika Piotr Kuczera. Przypomnijmy, ROW Rybnik przegrał na własnym stadionie z Falubazem Zielona Góra 36 do 53. Fatalnie zaprezentowali się juniorzy, którzy nie ukończyli żadnego biegu.

Piotr Kuczera: Dramat, a nie rozczarowanie. Tak naprawdę biegi juniorów to była katastrofa. Po rozmowie z panem Prezesem tu wnioski trzeba po prostu wyciągać, bo tu się więcej tak naprawdę nie da powiedzieć.

Radio 90: Mecz otwarcia, otworzył oczy.

Piotr Kuczera: Myślę, że tak, ale mam nadzieję, że przede wszystkim wyciągną twórcze wnioski, bo to jest bardzo ważne. Działacze, całą ekipą, która przygotowuje się do kolejnego meczu no i trzymam kciuki, ale to naprawdę było bardzo smutne widowisko.

Radio 90: Pan prezydent trzyma kciuki i trzyma 2 mln zł dotacji, która ma trafić do klubu.

Piotr Kuczera: Rzeczywiście, po perypetiach musieliśmy to powtórzyć, zobaczymy, jakie będzie rozstrzygnięcie- zdaje się, że koło 13 lipca.

Czy po tym niedzielnym meczu dojdzie do zmian kadrowym klubie powiemy w Radio 90 wkrótce, a cała rozmowa Arkadiusza Żabki z prezydentem Rybnika Piotrem Kuczerą poniżej:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj