Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kuczera w Radiu 90: ”Zrobię wszystko, żeby basen w Chwałowicach w tym sezonie uruchomić”

Facebook Twitter

''Zrobię wszystko, żeby basen w Chwałowicach w tym sezonie uruchomić'' - zadeklarował w porannej rozmowie w Radiu 90 prezydent Rybnika, Piotr Kuczera. Jak już was informowaliśmy w ubiegłym tygodniu, do prezydenta miasta wpłynęła petycja, pod którą podpisało się 1000 mieszkańców w sprawie uruchomienia w tym sezonie basenu w dzielnicy Chwałowice.

Fot. pixabay.com

Basen ze względu na oszczędności ma być w tym sezonie być zamknięty:

Piotr Kuczera: Mam tutaj rzeczywiście pewien maleńki problem, mianowicie szukamy środków, nie mówię nie, bo zdecydowanie basen w Chwałowicach by się przydał, jest bardzo kameralny i myślę, że dla lokalnej społeczności potrzebny. Jak tylko pojawią się oszczędności, a myślę, że tutaj decyzja pojawi się w okolicach sesji majowej, to zrobię wszystko żeby ten basen był otwarty. W trakcie roku budżetowego zawsze są jakieś oszczędności, może będą jakieś dodatkowe wpływy, z czego bardzo bym się cieszył. Wtedy na pewno przeznaczymy to m.in. na basen.

Uruchomienie basenu to koszt około 170 tysięcy złotych.

A cała poranna rozmowa Arkadiusza Żabki z prezydentem Rybnika, Piotrem Kuczerą do zobaczenia tutaj:

Czytaj także:

Podobne tematy


Warning: mysqli_num_fields() expects parameter 1 to be mysqli_result, bool given in /home/server106088/ftp/radio90/radio90pl/wp-includes/wp-db.php on line 3547

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj