Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Piotr Kuczera: ”Wydział komunikacji w końcu wzmocniony kadrowo i sprzętowo”

Facebook Twitter

''Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Rybnika w końcu wzmocniony kadrowo i sprzętowo. Mam nadzieję, że rozwiąże to problem kolejek'' - mówił w porannej rozmowie w Radio 90 prezydent Piotr Kuczera.

Jak wiecie z naszych wiadomości, ludzie ustawiają się już pod urzędem nawet o godzinie 3.00 w nocy by zarejestrować samochód:

Problem kolejek w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Rybnika trwa od wielu miesięcy. Dwa tygodnie temu wiceprezydent Janusz Koper zapowiedział zmiany w jego funkcjonowaniu. Teraz prezydent Kuczera mówi, że z początkiem pojawili się w nim nowi pracownicy i stanowiska komputerowe:

Piotr Kuczera: Od dnia wczorajszego jest nowa zastępczyni naczelnika, dodatkowych 3 pracowników w ramach przesunięć międzyurzędowych, również 4 stanowiska dotarły w końcu do nas z Warszawy, wygospodarowaliśmy osobne, dodatkowe pomieszczenie, także liczę, że ten problem też stopniowo będzie się rozwiązywał, chcemy zmienić politykę informacyjną i politykę rejestracji pojazdów, ponieważ wychodzi na to, że klient indywidualny spotykał się niestety z zajmowaniem tych wszystkich miejsc z klientem komercyjnym i z tym sobie musimy poradzić, myślę, że stopniowo ten problem będzie rozwiązany, przepraszam wszystkich, którzy czekają w tej nieszczęsnej kolejce, to jest zły symbol urzędu ale robimy wszystko żeby go rozwiązać.

A cała poranna rozmowa z prezydentem Rybnika Piotrem Kuczerą do zobaczenia tutaj:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj