Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Kudelski i Majchrzak na deskach Raciborskiego Centrum Kultury

Facebook Twitter

Wojciech Majchrzak, Robert Kudelski, Ilona Wrońska, Dorota Gorjainow, Agnieszka Kudelska - to obsada spektaklu Guwernantki, który odbędzie się w sobotę (09.03.) w Raciborskim Centrum Kultury. Przedstawienie rozpocznie się o godz. 18.00. Bilety kosztują 55 zł i 45 zł.

Do bardzo dziwnego domu, bardzo dziwny Ojciec poszukuje dwóch guwernantek płci żeńskiej do bardzo dziwnego dziecka. „Guwernantki” to zabawna komedia, wręcz groteskowa komedia Henryka Bardijewskiego o tym, że żadna płeć nie chroni człowieka przed upadkiem i o tym, że nie ma nic pewnego. Ludzie przyzwyczaili się traktować płeć jako coś stałego i jako przedmiot, o którym decyduje wyłącznie biologia, a tymczasem równie ważna jest psychologia. Jest to gwarancja wyjątkowo zabawnego wieczoru.

Świetne dialogi, inteligentny dowcip, celne pointy- tego można się spodziewać wybierając się na spektakl. „Guwernantki” to gwarancja świetnej zabawy przez prawie dwie godziny. Spektakl powstał we współpracy Teatru Ochoty i Projekt Teatr Warszawa z okazji 40-lecia powstania Teatru Ochoty.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 3 czerwca 2020