Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kulturalne podcasty i konkurs Stowarzyszenia Słowem w Twarz

Facebook Twitter

Stowarzyszenie młodych artystów w Rybniku proponuje kulturalne podcasty. Prowadzi je jeden z członków "Słowem w Twarz", Karol Zoń, a jego goście związani są z różnymi gałęziami kultury.

W piątek (19.03.) jego gościem będzie Łukasz Gamrot – prawnik oraz autor komiksu poetyckiego ,,Żółć”. Już sam tytuł przyciąga uwagę, bo jak może wiecie, wyraz „żółć” jest najbardziej polskim słowem, jakie autor mógł wybrać! Dlaczego? Ponieważ składa się wyłącznie z polskich znaków.

Książka Łukasza Gamrota prezentuje nowatorską formę liryki i jest pierwszym w Polsce połączeniem poezji z komiksem i widnieje na liście dzieł do nominacji do Nagrody im. Wisławy Szymborskiej.

W rozmowie z Karolem Zoniem Łukasz Gamrot opowie m.in o tym jak zostać swoim własnym wydawcą, o tym co go motywuje oraz o społecznych oczekiwaniach względem poezji.

Rozmowie towarzyszyć będzie konkurs. Do wygrania jest wcześniej wspomniana książka Łukasza Gamrota ,,Żółć”! Wystarczy polubić fanpage SWT oraz Łukasza – The Gamrot, a także odpowiedzieć na pytanie konkursowe, które pada podczas podcastu. Odpowiedź należy napisać w komentarzu pod postem z udostępnieniem podcastu. Wygrywa ten, kto zgadnie lub będzie najbliżej prawdy.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 lipca 2021