Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kulturyści z Rybnika na zawodach w Sopocie. Wrócili z medalami

Facebook Twitter

6 pucharów zdobyła ekipa z Rybnika podczas XIII Zawodów w Kulturystyce i Fitness, jakie odbyły się w ten weekend (10-12.07.) w Sopocie. "To ogromny sukces"- mówi trener zawodników Patryk Rychter.

Były to zawody bardzo medialne, można to nazwać mistrzostwami Pomorza, byliśmy tam epika w sumie 14 osób, w tym 7 zawodniczek i zawodników. Liczyłem choć na jeden medal, a tymczasem każdy dzień to były dwa puchary i medale, zawody trwały trzy dni.  Zawojowaliśmy ten Sopot. Ekipa zdobyła najwyższe miejsca, w tym dwa złote puchary, dwa złote medale, złoto w open zdobyła dziewczyna najmłodsza (20 lat) i  najstarszy zawodnik (50 lat).

Z trenerem zawodników z Rybnika Patrykiem Rychterem, rozmawiała w programie popołudniowym Radia 90 Małgorzata Kmieciak, posłuchajcie:

Na zawodach w Sopocie wydarzyło coś jeszcze, to były oświadczyny na scenie w czasie prezentacji zawodników:

To było pierwszego dnia podczas zawodów 'Męskiej sylwetki’, mój przyjaciel Dawid oświadczył się Wiktorii- też brałem w tym udział, podałem kwiaty i pierścionek. Bardzo fajne przeżycie, Wiktoria powiedziała TAK a ja życzę im szczęścia w tym kolejnym etapie życia.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 3 grudnia 2023