Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kup, sprzedaj, wymień się! Targi Staroci tym razem na Targowisku Miejskim w Cieszynie

Facebook Twitter

Nie na rynku a na targowisku – od najbliższej niedzieli (5.06) zmiana miejsca, w którym odbywają się comiesięczne Targi Staroci w Cieszynie. Jest to podyktowane remontem, który ma się niebawem rozpocząć.

Od wielu lat cieszyński rynek w każdą pierwszą niedzielę miesiąca gości tych, którzy lubią historię a w szczególności zabytkowe bibeloty, zegarki, czasopisma, kryształy i wszystko, co wiąże się z przeszłością. Stary cieszyński rynek widział już niejedno, teraz jednak przechodzić będzie renowację, a to uniemożliwia organizowanie w tym miejscu handlu.

Zaproponowaliśmy sprzedającym trzy lokalizacje, wybrali targowisko rolno-spożywcze

– mówi Adam Cieślar Dyrektor Cieszyńskiego domu kultury „Dom Narodowy”:

Adam Cieślar: Po pierwsze stragany, po drugie parkingi i dostęp, po trzecie dla wystawców najważniejsze są osoby, które coś kupią. My patrzymy na to z punktu widzenia atrakcyjności i imprezy dla turystów, ale sprzedawcy podeszli do tego utylitarnie. (…) Najbliższe targi 5 czerwca są zaplanowane w tej lokalizacji targowej i myślę, że tak zostanie do końca sezonu.

Niewykluczone, że i w zimie targi będą odbywały się w tym miejscu. Handel starociami w niedzielę (5.06) w godzinach 8.00 – 14.00 na Targowisku Miejskim przy ul. Stawowej. Organizatorzy proszą o wnikliwe zapoznanie się ze zaktualizowanym regulaminem wydarzenia dla wystawców i uczestników, który można znaleźć TUTAJ.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj