Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kurs tańca towarzyskiego dla dorosłych w WCK

Facebook Twitter

W Wodzisławskim Centrum Kultury rusza nabór na nowy kurs tańca towarzyskiego dla dorosłych. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w czwartek (3.10) o godzinie 19:00. Wszystko, co chcemy powiedzieć można wyrazić tańcem, a jego nauka nie tylko poprawia sprawność fizyczną, czy słuch muzyczny, ale jest również formą rozrywki i relaksu.

fot pixabay.com

Wodzisławskie Centrum Kultury organizuje zajęcia taneczne dla dorosłych od kilkunastu lat, a zainteresowanie nimi nie maleje. Zajęcia prowadzone są przez instruktorkę, choreografkę Klubu Tańca Towarzyskiego „Spin”, Elżbietę Lasocką.

Kurs tańca to idealna okazja, żeby podszkolić swoje umiejętności taneczne i miło spędzić czas – zachęca Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury. Dwumiesięczny kurs daje możliwość poznania tańców latynoamerykańskich i standardowych w wersji użytkowej. W programie znajdują się takie style jak cha-cha, rumba, samba, walc, jive, foxtrot, disco-fox, salsa i bachata.

Wodzisławskie Centrum Kultury we wrześniu i październiku tańcem stoi! Obok kursu tańca towarzyskiego ruszył kurs salsy od podstaw. Więcej na ten temat TUTAJ.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 25 maja 2022