Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kurs zawodowy „Dietetyka i odchudzanie” w raciborskiej bibliotece

Facebook Twitter

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Ryszarda Kincla w Raciborzu zaprasza do skorzystania z bezpłatnego kursu zawodowego „Dietetyka i odchudzanie” realizowanego w ramach projektu „Biblioteka bez barier”.

W kursie mogą wziąć udział osoby bierne zawodowo, zagrożone utratą pracy, bezrobotni zarejestrowani w ewidencji urzędów pracy, studenci studiów stacjonarnych lub osoby przebywające na urlopie wychowawczym, które są mieszkańcem obszaru objętego rewitalizacją.

Kurs odbędzie się w terminie od 10 maja do 21 maja 2021r. w Bibliotece na ul. Kasprowicza 12. Zostanie przeprowadzony przez specjalistyczną firmę, kończy się egzaminem i certyfikatem uprawniającym do wykonywania zawodu.

Zgłoszenia przyjmowane są do środy (5.05.) w sekretariacie MiPBP, który jest otwarty od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00-16.00.

Telefon: 32 415 37 24

Więcej informacji pod linkiem TUTAJ.

Projekt Biblioteka Bez Barier współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj