StartW Radiu 90 Wiadomości Wiadomości dnia

Lady Pank, Ania Dąbrowska i oczywiście Radio 90 na Dniach Wodzisławia

Już dziś (7.06.) pierwszy koncert: recital tenora Bogusława Morki o 18.00 w Wodzisławskim Centrum Kultury. W piątek (8.06.) oficjalne otwarcie i atrakcje na rynku dla całych rodzin:

Po barwnej paradzie zespołów Amatorskiego Ruchu Artystycznego działającego w WCK, otworzymy Dni Miasta z prezydentem Wodzisławia Śląskiego Mieczysławem Kiecą. Już otwieraliśmy Dni Miasta Wodzisławia zamkiem błyskawicznym, gigantycznym kluczem. W tym roku niespodzianka, będziemy otwierać w sposób zupełnie wyjątkowy, będzie wiele atrakcji, animacji, zabaw, występów zespołów, wieczorem zakończymy wszystko na rynku występem Wodzisławskiej Orkiestry Rozrywkowej, która delikatnie i lekko wprowadzi nas w klimat wieczornej salsoteki.

-zapowiada Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury. W sobotę (9.06.) i niedzielę (10.06.) zabawa już na stadionie przy ulicy Bogumińskiej. Posłuchaj szczegółów:

W Dni Wodzisławia zapraszają do siebie także biblioteka i muzeum. Warto pamiętać o utrudnieniach w ruchu: już od piątku (8.06.) od 13.00 ulica Bogumińska będzie zamknięta dla ruchu na odcinku od ul. Pszowskiej do ul. Mendego. A cały program znajdziecie w zakładce SIĘ DZIEJE.

Zostaw komentarz